| JomelaMaya a întrebat:

Heei. Deci m-am făcut consultant Oriflame si am o intrebare. Acum sunt la pasul 2. Totusi exista o oferta pentru consultati unde scrie ca pentru orice comanda minima de 200 lei poti achizitiona 2 creme de zi cu ecolagen la 35 de lei una. As fi interesata. Acum vine intrebarea : dacă să zicem ca am comanda de 200 de lei, după ce pun cremele ajunge 270 de lei, deci inseamna ca am indeplinit pasul 2, adica am avut comanda peste 250 lei? Vreau sa stiu ca daca cremele sunt la fel ca orice produs. Nu stiu cati au inteles ce intreb, dar sper sa ma ajutati big grin

Răspuns Câştigător
| Niculinaa a răspuns:

Buna Maya!
Cand vei pune comanda online, iti va aparea in partea de sus daca esti calificata in pasul 2 al Programului de Bun Venit sau nu.
O sa scrie cu albastrul (daca nu ma insel) ceva de genul: "Felicitari! Te-ai calificat in Programul de bun venit...".
Cu siguranta, in campania trecuta...ti-a scris asta, te-a anuntat daca te-ai calificat in pasul 1.
Ar fi bine sa pastrezi legatura cu sponsorul tau...el trebuie sa te ajute sa treci peste aceste intrebari.Succes in continuare!

| JomelaMaya explică (pentru Niculinaa):

Multumesc mult, da chiar pastrez legatura la primul pas el mi-a pus comanda ca sa fie sigur ca-l indeplinesc, la fel si la al doilea big grin Ma ajuta mult, imi imprumuta mostre de parfumuri si este super. Multumes mult :*

| Niculinaa a răspuns (pentru JomelaMaya):

N-ai pentru ce! Succes in continuare! :*

4 răspunsuri:
| AliMiha a răspuns:

Ca sa beneficiezi de oferta cu cremele trebuie sa ai comanda din catalog de " N " suma fara sa pui la socoteala cremele. Nu pot sa-ti dau detalii in legatura cu cremele sad

| JomelaMaya explică (pentru AliMiha):

Deci da am 200 de lei si daca le pun cremele voi avea 270 si nu stii se pune ca am trecut pasul 2 sau nu, adica am avut peste 250 de lei?