| Voicu_Ionela_1999 a întrebat:

Heei TPU big hug vreau sa imi achizitionez un creion Bright White pentru albirea dintilor insa nu stiu de unde. Pe internet scrie ca pretul lui ar fi in jur de 150 lei insa am gasit la doar 50 si ma gandeam sa nu fie ceva fake. Mi-ati putea da un site de unde stiti sigur ca respectivul produs e original? Multumesc si funda :**

Răspuns Apreciat de Editori
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa investesti putin in albirea dintilor poti incerca sa te speli pe dinti cu ulei de cocos, curata foarte bine dintii.
Daca vrei ca albirea sa fie evidenta iti recomand benzile de la crest.
http://coolsmile.ro/? gclid=COqHsLfe3NACFVU_Gwod_TUNXg

3 răspunsuri:
| AlexandruInu a răspuns:

Salut nu e bine sa folosesti creioane sau proteze etc. pentru albire mai ales ca iti distruge rezistenta dintilor.Iti dai seamala 50 lei ceva prostii cu cat e mai scump e mai bine. Dar daca tot vrei sa ai dintii albi iti sugerez sa te duci stomatolog.

| ﱞﱞﱞ a răspuns:

Ebay,
amazon,
eMAG.

| Popdianna a răspuns:

Eu am găsit aici https://albiredinti.cabanova.com

Sper sa te ajute