| blackshadows a întrebat:

Heei TPU! Vreau sa-mi comand niste shoes de pe bmxmagazin dar mi-e teama ca nu corespund marimile...eu port marimea 36, sa comand asa, mai mari sau mai mici? Multumesc anticipat, fundahappy

Răspuns Câştigător
| Inger0Cazut a răspuns:

Comanda mai mari, ca in cazul in care marimile nu corespund si 36-ul tau e 37-lor atunci nu ai pierdut nimic.
Daca 36-ul tau e si 36-ul lor, nici acum nu ai pierdut nimic si o sa ii porti cand iti mai creste piciorul.
Daca comanzi mai mici risti sa nu iti vina niciodata.