| anonim_4396 a întrebat:

Heeii! Cand iti faci poza pentru buletin poti sa ai parul prins? Adica vreau sa imi fac un coc si nu vreau sa ma puna acolo sa-l desfac ca o sa arat ca naiba. Fuuundaa! happy

Răspuns Câştigător
| xBebee a răspuns:

Heii.

Ai voie să fii cum vrei tu prins, desprins; machiată, nemachiată; asta depinde de tine, cum vrei tu să arăţi.
Apropo să nu te aştepţi că vei ieşii ca în pozele de pe facebook sau făcute de tine.Trebuie să stai dreaptă, să te uiţi fix la cameră, răzmată de scaun şi să nu clipeşti de la blitzul puternic.

Multă baftă love struck:*! Fundă love struck?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poti sa iti faci parul cum vrei, nu conteaza daca e prins s-au lasat pe spate

| buffa a răspuns:

Parul prins! eu la majoritatea damelor asa ma observat parul prins!

| samynța a răspuns:

Da, doar nu te obliga;-?

| Petru_Micu_1971 a răspuns:

Da normal... poti sa ai parul prins, desfacut, in coc sau cum vrei tu.
Sper ca am ajutat! Funda?

| fetitzatacuminte99 a răspuns:

Poti sa stai cum vrei... Doar sa nu zambesti... big grin

| Butnariu_Ana-Maria_1982 a răspuns:

Da nu este nici o problema si eu tot cu el prins l-am facut acum o luna

| Ghimicidenis a răspuns:

Si sora mea a facut buletin sh s-a dus cu parul normal, al piepteni putin sh gata, funda PPPLLLZZZZZ

| DanyEla11 a răspuns:

Da poti sa il ai prins doamne de ce nu ai putea deci da poti sper ca te-am ajutat