| Pau a întrebat:

Heey! :*Am nevoie din nou de ajutorul vostru, eu chiar nu ma pot decide...Cum m-as putea tunde? am parul mai sus de fund cu 2 palme si in fata imi ajunge pana putin mai jos de umeri... m-am gandit ca e pacat sa il tund scurt, dar totusi, as vrea sa incerc ceva nou happy Ceva sugestii? (daca se poate, si cu link`uri)
Dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| ღβ3b3LuSa a răspuns:

Buna!
Chiar ca ar fi pacat sa te tunzi,vreau si eu sa il las sa imi creasca peste fund si parul meu este lung dar mai am putin de asteptat sa imi creasca.
Pai ca sa nu iti tai prea mult poti sa te tunzi in scari,filat, dar in niciun caz bob pentru ca ar fi o proasta alegere sa risipesti atata par.
Dar parul lung este frumos si netuns, oricum este alegerea tawinking.
Sper ca am ajutat si te pup dulce:*

2 răspunsuri:
| Pinkutza a răspuns:

Nu fa prostia de a te tunde...eu am avut parul pana sub fund in clasa a 5-a si m-am tuns pana la gat, acum sun in a 8a si am parul pana sub piept. In acest timp nu l-am tuns decat putin la varfuri si cateva modificari la breton. Eu zic sa faci si tu la fel, chiar daca parul creste dureaza destul de mult, mie imi pare foarte rau ca l-am taiat, dar ata e alegerea ta happy

| Allecsandraa a răspuns:

Hey tu:* parul tau sigur e foarte frumos asa cum e dar daca tot vrei sa te tunzi tunde-te in scari sau te poti tunde in colturi ma rog un fel de bob dar mai frumos nu stiu daca te'am ajutat dar sigur tu ai parul frumos si il poti lasa asa cum e el nu trebuie sa il tunzi daca iti sta binee cu el lung. lasa'l sa mai creasca pentru ca parul' lung e mereu mai frumos decat cel scurtbatting eyelashes funditabatting eyelashes?