| Raluca591 a întrebat:

Hei, a comandat cineva de la Wish? Intr-adevar preturile sunt asa de mici? Comenzile se livreaza intr-un timp relativ scurt? Plata se poate face si la ramburs?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cu C19 o sa dureze putin mai mult pana vine pentru ca vapoarele au decalaj (incarcare si fabricarea produselor a fost intarziata), ieftin si prost trebuie vazut recenziile daca are de la 4 stele in sus inseamna ca e calitate buna lume multumita. Multe chestii sant facute din plastic si nu convine.

| LPCTSTR a răspuns:

Este 80% din timp scam, degeaba sunt preturi mici daca dai banii pe o plasticatura chinezeasca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt niste chinezarii, de asta au preturi asa.Cu co-vid cred ca va mai întârzia putin comanda!