| Anitta97 a întrebat:

Hei all big grin! Sunt fata, 16ani, 1.60, 43 de kg tongue! M-am apucat de sala de 2 saptamani. Sunt slabuta dar vreau sa am corpul bine tonifiat, mai ales ca nu fac exercitii decat pentru picioare, abdomen si fund big grin! Vreau de asemenea sa am o alimentatie buna! Ce trebuie sa mananc atunci cand fac sala? Si de cate ori pe saptamana trebuie sa merg, tinand cont ca vreau sa ma apuc serios!

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ești slabă, nu slăbuță!
Alege o alimentație cât mai diversificată, hidratare, trei antrenamente pe săptămână sunt suficiente.
Pa, pa.

| nyko98765 a răspuns:

Pai incearca sa mananci piept de pui cat mai mult pentru ca e o carne care contine foarte multe proteine si ai putea sa mergi la sala de cate 2-3 ori pe saptamana laughing))

| Anitta97 explică (pentru nyko98765):

Multumesc frumos happy :*

| nyko98765 a răspuns (pentru Anitta97):

Npk happy big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Cosmin_Cotia_2000 a răspuns:

Nu manca prajeli multe si nu manca grasimi in rest poti manca orice