| Dopejkfd a întrebat:

Hei, am făcut o comanda la bershka de 3 milioane și de obicei primeam un sms cu un cod pe care trebuia sa îl inserez în aplicație, însă de data asta nu a mai trebuit sa inserez niciun cod și nu mi-au fost extrași banii de pe card..eu știam ca la tranzacțiile de peste 100 se folosește acel cod. Exista șansă să îmi fie respinsa comanda? Sau mai dureaza pana se procesează?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Comanda de 3 milioane? Ce, ai cumparat tot magazinul?
Poate vor sa-i contactezi si sa le platesti marfa inainte, sa-ti trimita camionul.

Cu siguranta nu te referi la milioanele vechi, ca nu le mai foloseste nimeni, fiind scoase din folosinta de peste 10 ani. Iar cine le are, poate face foc in curte cu ele, fiindca nu mai au nici o valoare.

| Dintrebare a răspuns:

Nu conteaza suma comenzii. Daca ai selectat plata cu cardul si nu ti-au luat banii, este o problema. Oricum cand faci comenzi online primesti mail de confirmare a comenzii. Daca nu ai primit o confirmare, inseamna ca nu exista nicio comanda.

| Feri5 a răspuns:

Wow! Comanda de 3 milioane? Chiar ai cumparat TOOOT magazinul?