| alexialle a întrebat:

Hei. Am facut o mare prostie:m-am pensat singura si acum sprancena din stanga e mai groasa decat cea din dreapta. Eu as zice ca nu se vede foarte urat, dar acum nu stiu.Trebuie sa pensez firele de sub spranceana si nu stiu cum.Nu imi spuneti de salon, pentru ca nu am incredere

3 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Nu ai prietene, care au sprâncene pensate calumea? Întreabă-le unde s-au pensat și mergi și tu acolo ( cel mai bine e la salon, acolo chiar știu tipele alea ce fac ), sau dacă s-au pensat ele singure, pune-le să te penseze și pe tine. Dacă nu vrei să faci asta și ai încredere în tine, încearcă-ți norocul din nou și încearcă să le egalezi.
Mult noroc!

| Bondarel99 a răspuns:

Chiar daca nu ai incredere, la salon stiu exact ce sa-ti faca.Penseaza-ti si spranceana mai groasa, ia cateva fire si nu conteaza daca nu sunt la fel.Asta e ideea... sprancenele trebuie sa fie surori, dar nu gemene, adica niciodata identice.

| thewomaninwhite a răspuns:

Si eu eram la fel ca tine ca nu vreau la salon ca daca nu stie aia sa ma penseze bine si tot asa dar in cele din urma am fost si n-a fost atat de rau ba chiar ador cum arata acum sprancenele mele