| noname2021 a întrebat:

Hei,am o problema de foarte mult timp dar am lasat-o asa, doar fetele ma inteleg si cred ca imi pot raspunde.In zona mustatii mereu am o zona rosie, se intinde fix in zona mustatii foarte bine de parca as avea o mustata rosie.Nu m-am dus la dermatolog...as vrea sa stiu daca vi s-a intamplat si voua si ce ati facut in privinta asta.Ma epilez in zona respectiva cu crema depilatoare pentru fata zona sensibila, dar nu e iritatie anume care apare cand si cand, e permanenta de cativa ani deja...

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Posibil eczema or psoriazis. Te sfatuiesc sa mergi la un dermatolog.