| Zoom123 a întrebat:

Hei! Are cineva idee de ce au scos parfumul City rush de la Avon si unde l-as putea gasi? Stiu ca a disparut de cativa ani.

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Daca a disparut nu prea poti sa mai faci rost de el, pentru ca sigur nimeni nu il mai are pe stoc daca zici ca de ani de zile numai este.
Doar ei stiu motivul pentru care renunta la producerea unui parfum, dar de obicei cauza este ca acel produs nu are mare cautare.

2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

L-au înlocuit cu "Eau de pubelle" by Clothilde!

Îl găsești peste tot în Sectorul 1 București!
hee hee

| Zoom123 explică (pentru gabicoo):

Ce glumițe de prost gust. Nu înțeleg ce legătură are cu întrebarea mea.