| Onnn a întrebat:

Hei! As vreau sa imi achizitionez extensii clip-on din par natural,dar am auzit ca multe siteuri nu sunt de incredere. As vrea sa imi recomandati un site bun,de incredere pentru ca nu imi vreau sa pierd niste bani aiurea. Nu doresc sa primesc reclame, doar informatii de la cineva care a cumparat! Multumesc!

2 răspunsuri:
| Azazea a răspuns:

Www.extensiinaturale.com/
eu mi-am facut comanda de 2 ori de aici.
Deci am vorbit cu ea la telefon si i-am spus ca vreau sa verific coletul inainte sa platesc, si a spus ca e ok, deci cand a ajuns tipul de la curier, am desfacut pachetul, am luat un fir de par, i-am dat foc, sa vad daca e din par natural, si era totul ok, am platit si gata ^^. Apoi am m-ai facut odata comanda la ea, si totul a fost ok, sunt multumita, am si acum extensiile, le am de cam 1 an jumate, 2 si inca arata bine ^^