| anonim_4396 a întrebat:

Hei, azi am un majorat si voiam sa intreb daca e okey sa merg in blugi (sunt putin rupti la genunchi).? (Sunt baiat)

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Ce naiba e cu atata presiune pe hainele astea? Numai eu ma imbrac cu prima haina pe care o vad si ma doare undeva de ce a zice lumea despre ea, daca imi sta bine sau nu? -_-

Frate. imbraca-te cu ce-ti place tie, du-te si in pijamale daca vrei, conteaza doar sa te simtit tu bine in acele haine. Eu de exemplu nu port blugi. :/ De ce? Pentru ca nu imi plac... nu ma simt comod in ei. Si toata lumea poarta! E ceva ciudat la mine? nu!
Restul lumii decide ce haine porti tu?

6 răspunsuri:
| Andwta a răspuns:

Depinde unde se face majoratul. Daca e la un restaurant iti dai seama ca trebuie sa fi elegant, dar daca il face acasa etc merge cu pantaloni rupti. PS : te imbraci cum doresti ca sa te simti si confortabil.

| Unicornlover7 a răspuns:

Pai depinde ce fel de majorat este. Daca e de genul mers la ceva sala fancy si fetele is toate in rochii de gala, atunci nu...ar fi bine sa iti iei un costum. Daca e un majorat mai chill, unde lumea se imbraca lejer, atunci da, e bine. Daca nu stii cum va fi, intraba sarbatoritul sau colegii cum se imbraca. Oricum nimeni nu se va uita si te poti imbraca cum te simti mai bine! Distractie placuta!

| FrUe a răspuns:

Totu' in regula boss!

| PauL64xD a răspuns (pentru FrUe):

Am vazut ca unii zic ca nu e okey sa mergi in blugi, altii ca da. Apai nu stiuwinking

| Nemessys a răspuns (pentru PauL64xD):

Ce naiba e cu atata presiune pe hainele astea? Numai eu ma imbrac cu prima haina pe care o vad si ma doare undeva de ce a zice lumea despre ea, daca imi sta bine sau nu? -_-

Frate. imbraca-te cu ce-ti place tie, du-te si in pijamale daca vrei, conteaza doar sa te simtit tu bine in acele haine. Eu de exemplu nu port blugi. :/ De ce? Pentru ca nu imi plac... nu ma simt comod in ei. Si toata lumea poarta! E ceva ciudat la mine? nu!
Restul lumii decide ce haine porti tu?

| Alexandra_Denisa_1997_Pdw4 a răspuns:

Iti iei o camasa si cu un pulover peste ea plus o pereche de pantofi sau daca ai ceva adidasi de la Nike, Adidas ar fi super ok.

| Jdjsns a răspuns:

Da,e ok...