| Ymela a întrebat:

Hei baieti! Ati spune ca o Fata este grasa Daca ar avea solduri le mari? dar Nu extrem de mari, si in restul corpu lui ar fi de 57-60kg?

4 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu as spune ca este decat daca ar avea ca inaltime sub 1, 65 pentru ca cu cat este mai inalta cu atat e mai greu sa ii ghicesti greutatea, mai ales daca vorbim de 57-60 de kilograme.

| RobertMoon a răspuns:

Depinde cum arată, de exemplu cunosc fete care au multe kilograme, dar arata bine la corp și nu le dau greutatea reală, deci daca nu văd o poza nu-mi pot da cu părerea.

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Degeaba are solduri daca fund nu. Si da. As spune ca este un pic grasuta daca are sub 1, 70 si peste 57 de kile.

| roanunt a răspuns:

Un om trebuie sa fie in primul rand frumos la suflet.
Sa revenim la intrebare. Acum se cauta femeile cu forme. Eu nu consider ca o femeie la 60 de kg este grasa. Este o prarere personala si nu trebuie sa ma critice cineva. Mie imi plac femeile cu forme.