| Callme a întrebat:

Hei.happy
Care din magazinele din Palas Mall de la Iasi au haine stil bohemian (boho)? sau in anumite magazine gen (Zara,Bershka etc) in ce parte gasesc haine pe stilul asta?
Apropo puteti sa-mi dati mai multe detalii legate de haine boho?
Multumesc.happy
Fundita. apropo, Paste fericit!

Răspuns Câştigător
| Malvie a răspuns:

Buna, paste fericit si tie! Uite, aici te poti informa in legatura cu acest stil: http://suntfericita.manager.ro/......-3523.htm. Din cate stiu, poti incerca in Glow, Stradivarius, uneori chiar si Terranova. Si Mango este o idee, dar sa stii ca materialul nu este excelent, intrucat este foarte pretentios si intra la apa. Mie cel mai potrivit mi se pare H&M. Acum, fiecare apreciaza in felul lui. Oricum sper ca te-am ajutat! Sa ai o zi frumoasa!