| 34asdfg76543jh a întrebat:

Hei! Ce-as putea folosi ca sa nu-mi mai cada atat de mult parul? Am folosit si un sampon de la Yves Rocher si unul pe baza de plate (ceva ginseng,nuci),nu stiu cu ce sa ma mai dau. Credam ca e din cauza stresului, ca eram la scoala, dar acum e vacanta si tot imi cade.Help!

3 răspunsuri:
| FloriBla a răspuns:

Am folosit un produs pe baza de petrol, de la Gerovital Plant cam jumatate de an si acum, o data pe saptamana, masca din galbenus de ou, o lingurita de miere si una de ulei de masline. Pentru volum sau daca ai parul foarte moale, poti sa pui si o lingurita de iaurt. Ai rabdare, eu de un an tot incerc sampoane si alte masti si tot mai cade. Daca poti, incearca ce ti-am recomandat, vezi cum te simti.

| ionutyoyo a răspuns:

Pune intr-un bol ulei si cum se cheama...aa otet, amesteca bine si da in par..vezi daca trece

| superman47 a răspuns:

Poti incerca nou inovatie de la Vichy: Dercos Neogenic care garanteaza 1700 de fire noi in 3 luni, dar din cate stiu e destul de scump(14 fiole-170RON) sau sunt ceva pastile numite Priorin de Bayer Pharma chiar isi fac efectul(le-am incercat) dar din pacate nu se gasesc in Romania, poate mergi in vacanta in strainatate vara asta si iti cumperi(se gasesc in Austria Germania Franta Italia Marea Britanie si Spania) Sper ca ti-am fost de ajutor!