| Anaasstasssssiaa a întrebat:

Hei! Cum pot sa pun niște cupe cu mult pushup la un costum de baie? Sânii mei nu sunt foarte mari și as vrea totuși sa,, nu se observe’’ asta. Cum pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| anonimusf001 a răspuns:

Iti iei buretele de la un sutien care crezi tu ca are push-up mai mare sau de ce dimensiune doresti si incerci sa desfaci putin costumul de baie pe la cusaturi, apoi introduci cumva buretele acolo si cosi la loc. Numai daca treaba nu o faci buna, cand mergi in apa posibil sa se deformeze buretele daca nu e cusut cum trebuie.
O alta solutie mergi la o croitoreasca sa iti faca un costum de baie cum doresti, sau poate gasesti pe ceva site-uri sau prin magazine

6 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Și când te bagi în apa curge apa din sâni adică burețihee hee

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ca să porți sutien cu push-up, trebuie să ai ce să ridici... laughing. Poți doar să te accepți așa cum ești, cui crezi că-i pasă că n-ai tu sâni mari?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga-ti vata in sutien.

| gabi11000 a răspuns:

Uite eu nu stiu ce sfat sa iti dau dar iti spun din perspectiva unui barbat, te sfatuiesc sa nu te intereseze ce si cum arata sanii tai in acele cupe pentru ca tu esti speciala in felul tau, parerea mea e ca ar trebui sa fi mandra de corpu tau si cine te place sau cine se "holbeaza" la tine o va face indiferent daca pare sau nu ca ai tu sani mai mari sau mai mici. Crede-ma ca daca te vei duce la mare/piscina nu conteaza cu gandu de a impresiona in loc sa te simti bine nu va fi o placere. Ti-am spus asa ca o parere.