| ayanna_9725 a întrebat:

Vreau sa`mi cumpar un epilator nou thinking si nu prea stiu de care.
Ceva sugestii?thinking

2 răspunsuri:
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Bună.Îţi recomand un epilator de pe următoarea pagină. Toate sunt foarte bune,ajunând aici prin unele teste, eMAG nu vinde marfă de proastă calitate, este cel mai bun site din România.Alege ce vrei tu de aici: http://goo.gl/s87Nn.Vei beneficia de livrare gratuită şi transport în 24 de ore.O zi bună.

| nightwish a răspuns:

Iti recomand sa te epilezi cu ceara este mult mai buna decat epilatorul.Si eu am epilator si de 2 ani de cand tot il folosesc aproape toate firele de par imi cresc pe sub piele si arata foarte naspa.