| mariacioc a întrebat:

Hei,daca am facut o comanda la pull and bear si am anulat-o in 30 de minute cand o sa primesc banii inapoi pe card? Au trecut doua zile si nimic

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate dura 5-7 zile - trebuie sa suni daca nu ai rabdare

| mariacioc explică (pentru mgtow):

Multumesc mult! Da, le am dat mesaj si au spun ca banca a blocat banii deci teoretic ai dreptate

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! De ce nu ii intrebi pe ei? Ar trebui sa le trimiti un e-mail.

| Andreeush a răspuns:

De ce nu îi suni pe ei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate dura mult și bine dacă nu îi contactezi.

| Stropdeploaie a răspuns:

O sa i primesti cand vor ei! )))

| mariacioc explică (pentru Stropdeploaie):

Ai dat vreo comanda sau vorbesti ca sa te afli in treaba?

| Alexis123bsb a răspuns:

Nu i mai vezi..si eu am dat si am anulat si am sunat si au spus ca tine de banca nu de ei.

| mariacioc explică (pentru Alexis123bsb):

Da? tot de la ei? De ce nu ai sunat la banca sau ceva?

| Alexis123bsb a răspuns (pentru mariacioc):

Nu te baga aia in seama o sa ti zica gen da rezolvam si nu mai face nick.Era o comanda de 6 milioane...