| ăăăăăăăăââââLoâding a întrebat:

- Hei de curand voi avea o nunta de familie. Nu prea stiu sa ma coafez. Ce imi recomandati? Am parul mediu saten. Multumesc. Funda happy

Răspuns Câştigător
| Alexstrasza a răspuns:

Daca il ai mediu, inseamna ca ai putea sa faci o impletitura frumusica, ca doar si asa sunt la moda! big grin Eu iti spun sa iti coafez parul ceva lejer dar in acelasi timp si sofisticat, e o nunta, trebuie sa te simti bine si sa arati bine happy Distractie placuta!

3 răspunsuri:
| criss94 a răspuns:

Poti opta pentru niste bucle mari

| PandaaBeiibi a răspuns:

Poti sa iti faci un fishtail sau poate sa iti ondulezi parul. Oricum, distractie placuta!