| Dennissel a întrebat:

Hei,duminica viitoare merg la un botez si nu stiu cu ce sa ma imbrac happy fetele, vreau si eu sfaturiwinking funda :*

8 răspunsuri:
| FabianelSHAF a răspuns:

A da scuze ca nu is fata dar stiu cum.
Iti iei o rochie de seara albastra sau una rosie(Normal Rosie se ia la nunti dar merge)

| Dennissel explică (pentru FabianelSHAF):

Tu vezi cum e afara?

| Dennissel explică:

+link-uri

| CinevaCuNumeDiana a răspuns:

Ar fi bine sa asortezi o rochita pina la genunchi cu o pereche de pantofi draguti (de preferat pe toc sau platforma) poti sa-ti faci o coafura cit mai simpla dar estetica sa nu uiti ca totusi pleci la botez si nu la discotecawinking :*

| Dennissel explică (pentru CinevaCuNumeDiana):

Va fi destul de frig, nu au conditii foarte bune si as dori si link-uri, daca se poate :*

| CinevaCuNumeDiana a răspuns (pentru Dennissel):

AA, atunci poti sa iei o pereche de pantaloni clasici si o bluza simpatica si incaltaminte mai vezi si tu big grin

| stumm a răspuns:

Poti merge cu o rochita de sezon mai groasa un pic si cu colanti si niste cizme.Sau pantaloni negri si o bluza eleganta cu un sacou.te accesorizezi frumos si machiat, coafat etc.winking

| Denisa_Petrovan_1996 a răspuns:

O rochita draguta cu niste pantofi asortati