| stefanyparis a întrebat:

Hei eu merg la scoala si nu prea am timp sa fac sport dimineata, este totusi bine daca imi fac gimnastica seara?
funda**

Răspuns Câştigător
| Rishi2347 a răspuns:

Pai poti numi si sport dimineata cand te-ai trezit si ai mers la scoala daca mergi pe jos,ai facut sportul de dimineata te-ai revigorat si da este foarte bine sa faci si seara gimnastica, diferite exercitii, abdomene, flotari, genoflexiuni s.a.Te vei intretine si vei arata bine mereu.

2 răspunsuri:
| szzbun a răspuns:

E bine si seara... doar ca dimineata ar fi mai indicat deoarece dupa somnul de peste noapte, coloana vertebrala este intr-o forma mai buna si preia mai usor socul fizic al alergarilor sau sariturilor. sper ca ti-am fost de folos.

| BiancaaBiiaa a răspuns:

Buna! Si eu fac gimnastica seara pentru ca corpul are mai multa energie. fuunda?