| Milley a întrebat:

Hei fetelor, ati folosit ulei de oua de furnici? Am auzit de el si vreau sa mi-l achizitionez, dar din pacate nu-l gasesc aici la mine, si nici macar pe un site romanesc. Vreau informatii despre acest ulei si poate ma ajuta cineva sa dau de el. Precizez ca pe un site l-am gasit, dar e din 'afara si platesc transportul triplu' de cat este uleiul. Amatorii sa se abtina la intrebare! big grin

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu am folosit dar am auzit de el, sincer l-as incerca dar e prea scump si nu stiu daca da rezultate

| Milley explică (pentru mona):

Dar stii unde il gasesc?

| mona a răspuns (pentru Milley):

Stiu ca in Romania nu se gaseste, am intrebat la o farmacie si asa s a uitat aia la mine ca la felu 2

| Milley explică (pentru mona):

laughing)