| damaschina a întrebat:

Hei fetelor!
Imi tremura mainile si nu reusesc sa folosesc ca lumea un eyeliner. Credeti ca as putea folosi creionul si apoi sa dau peste cu eyeliner? Am stabilitate mai mare pe creion. Ar merge sa folosesc asa produsele?

2 răspunsuri:
| Alverto a răspuns:

Prima data să înveți lb română! Persoanele ca tine nu ar trebui să aibă acces la internet

| ariannakaterine a răspuns:

Da, cu siguranță poți! Și eu folosesc aceași metodă atunci când mă machiez singură, "codița" de eyeliner dacă este mai întâi conturată cu creion pe lângă faptul că are un aspect estetic și sinetric la ambii ochi, are și o intensitate mai puternică dat fiind faptul că sunt folosute 2 produse, deci da, merge sa folosesti asa produsele, foarte multe femei procedeaza astfel! happy