| madducu a întrebat:

Hei, fetelorhappyStiti reviste care au diferite mostre de cosmetice/diferite cadouri in interior? Daca da, cum se numesc? Le gasesc la orice chiosc de ziare?

Răspuns Câştigător
| rive02 a răspuns:

Http://www.romanianbrands.com/......emei-2011/

aici gasesti toate revistele glossy pentru femei, atat cu cadouri cat si fara :)

3 răspunsuri:
| andreutza05_1656 a răspuns:

As fi curioasa la ce-ti trebuiesc acele mostre? eu am o gramada si nici nu le folosesc...

| LifeIsHard a răspuns:

Da le gasesti oriunde. Poti lua revista Sabrina daca vrei! Dar e cam de fetite dar oricum au cosmetice frumoase! Iti garantez! Dar uitate si prin revissta ca e frumoasa!

| ammy_3809 a răspuns:

Da la bolero la felicia bravo girl bravo(editii speciale) cool girl...se gasesc la chioscurile de ziare!:*