| EveLorre a întrebat:

Hei, girls! De ceva vreme imi tot da tarcoale ideea de a-mi schimba culoarea de par si am nevoie de cateva indrumarilaughing. Momentan sunt roscata, vopsea semi-permanenta, iar inainte eram satena. Vreau sa transform roscatul in altceva, si daca iese portocaliu nu conteaza, dar nu m-as decolora. Nu stiu cat de posibil e sa ajung la alta culoare fara decolorare. Nu conteaza ca iese portocaliu, albastru, sau gri, chiar am nevoie de o schimbare. Cateva sfaturi? puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| NH4OH a răspuns:

Du-te la salon și cere acolo un sfat, sigur va ști ce să îți facă și mai ales să stea bine.

| writtennnns72 a răspuns:

Https://www.google.ro/......ps?/search această culoare este superbă, şi ai spus că eşti roşcată deci o să fie uşor să-ţi iasă aşa! Dacă te vopseşti aşa să mă anunţi, te rog. Sunt curioasă de cum îţi va sta!

| SorayaYG a răspuns:

Hm,fie te duci la salon sa iti faca un ombre cu care te vei putea "juca" dupa (pe partea deschisa ar prinde foarte frumos orice nuantator atunci cand iti doresti o schimbare) fie transformi roscatul intr-un aramiu frumos(desi nu stiu cat de inchis e satenul tau ca sa iti prinda culoarea)

| Elitulii a răspuns:

Personal,eu m-as face o nuanta de gri in acest moment-mai deschis sau mai inchis nu conteaza-avand in vedere ca in ultimul timp am vazut multe fotografii cu fete vopsite in aceasta culoare si este o nuanta superba. Sper ca te-am ajutat intr-o oarecare masura.Mult succes in gasirea unei culori care sa te satisfaca!