| Felictiy a întrebat:

Hei! Imi puteti spune detalii despre Tratamentul cu Keratina? Am o obsesie cu parul drept! Oricum, eu ma dau in fiecare zi cu placa timp de un an. Si vreau sa stiu daca tratamentul cu Keratina ma avantajeaza. Imi puteti spune va roog?

2 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Consulta un dermatolog! El stie mai bine ce te ar ajuta.

| Idontcare69 a răspuns:

Hell NO! Tratamentul cu Keratina face mai mult rău decât bine! Rezultatul se vede, dar doar pentru o luna maxim iar apoi vei rămâne fără păr in cap.
Daca vrei sa te convingi, urmărește pe YouTube cliplul lui Sorin Stratulat - Tratamenul cu Keratina.
Sănătate! happy