| Rahella14276 a întrebat:

Hei. in curand voi merge la o nunta,iar acolo nu va avea cine sa imi aranjeze parul, asa ca va trebui sa mi- aranjez eu deci ce imi recomandati? As prefera ceva intr-o parte?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| anothernothingthing a răspuns:

Poti sa incerci sa iti faci ceva in stilul unui coc ravasit. E elegant, simpatic, si nu e greu de facut.

| anoniiimusss a răspuns:

Poti sa iti dai parul pe o parte si sa il prinzi cu niste agrafe la spate ca sa stea. il ondulezi la varfuri si iti lasi bretonul drept [daca nu ai breton poti sa iti lasi in fata parul drept]winking bafta!