| anonim_4396 a întrebat:

Hei, intrebare pentru fete big grin Care este fodul de ten favorit si de ce?

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

L 'oreal Paris True Match

17 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Din ce-am incercat eu pana acum imi place cel de la Astor maltitude HD. E foarte ieftin si da un aspect foarte natural tenului in timp ce unformizeaza nuanta si tot. Nu e bun daca ai ten acneic totusi, nu are acoperire mare.

| Ramina a răspuns:

Vichy Dermablend, pentru ca are o acoperire foarte mare si e de ajutor pentru tenul cu probleme si pentru ca este dermato-cosmetic, vindeca tenul nu doar il acopera si nu contine substante daunatoare.

| anonim_4396 explică (pentru Ramina):

Din ce spui tu se înțelege faptul că ești cam pe lângă subiectul fondului de ten.

Ps. Dermabland încarcă tenul. Aerateint pure e unul bun.

| Ramina a răspuns (pentru anonim_4396):

Intrebarea era 'care e fondul de ten favorit' nu ce fond de ten ti se pare tie bun, fiecare cu ce ii place si ce i se potriveste, nu ma intereseaza absolut deloc parerea ta despre ce e bun si ce nu, crede-ma.

| anonim_4396 explică (pentru Ramina):

Da, tocmai de-aia am insinuat că nu te pricepi, după felul cum ai făcut reclamă.

| Ramina a răspuns (pentru anonim_4396):

La ce sa ma pricep? Crezi ca-mi iese mie ceva ca sa fac reclama la Vichy pe TPU? Nu ti se pare ca aberezi? Eu am zis care e fondul meu de ten preferat si de ce, pentru mine fondul asta de ten a facut minuni si il descriu asa cum il vad.

| anonim_4396 explică (pentru Ramina):

A facut minuni ca ti-a acoperit fata, atat.

"La ce sa ma pricep?" - La nimic.

| Ramina a răspuns (pentru anonim_4396):

Stii tu ca doar a acoperit, ai fost sa ma vezi? Si nu mi-a acoperit fata laughing daca voiam sa-mi acopar fata imi puneam un sac pe cap, mi-a acoperit unele imperfectiuni de pe fata si a ajutat la vindecarea lor.
Potoleste-te ca deja te-ai aprins prea tare pentru un fond de ten, vezi-ti de viata ta si nu mai incerca sa ma convingi ca daca nu am aceeasi parere ca tine despre ceva am o parere gresita.

| anonim_4396 explică (pentru Ramina):

Okay, doamna promoter ( " mi-a acoperit unele imperfectiuni de pe fata si a ajutat la vindecarea lor. " )

| Ramina a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca atat te duce capul nu am ce sa iti cer mai mult laughing Cum as putea eu sa am vreun avantaj daca spun ceva pozitiv despre un produs aici? Il cumpara lumea si banii mi-i trimit mie, nu? laughing Despre asta este TPU, raspunzi oamenilor si raspunsurile pot contine detalii despre chestii inclusiv servicii, produse, asta nu se numeste reclama.

| anonim_4396 explică (pentru Ramina):

Nope. Se cheama ca nu le ai cu fondul de ten si ca l-ai descoperit de curand.
Atat ai fost de incantata incat ai crezut ca e elixirul tineretii si ca a facut minuni.
Felicitari.
Iti mai dau eu o sticluta de fond de ten. De aia proasta de la Avon.
Bafta.

| Ramina a răspuns (pentru anonim_4396):

Il folosesc de ani de zile, cum poti tu sa vii si sa-mi zici mie ca fac si folosesc nu stiu ce de parca ma cunosti de o viata si ai stat de mana cu mine pana acum, nu te vezi cat de penibil/a poti sa fii crezandu-te atat de atotstiutor? Nu stiu ce a fost in capul meu de am stat sa imi pun mintea cu cineva numit sdfghjk laughing

| anonim_4396 explică (pentru Ramina):

"Potoleste-te ca deja te-ai aprins prea tare pentru un fond de ten, vezi-ti de viata ta si nu mai incerca sa ma convingi ca daca nu am aceeasi parere ca tine despre ceva am o parere gresita."
Bye.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Seventeen time plus amestecat cu jumatate de pompita de corector mac pro longwear, pentru ca ofera un efect dewy tenului.

Si urasc din ficati fondul de ten estee lauder double wear pentru ca este foarte mat si ai senzatia ca ti-ai pus ciment pe fata in primele minute de la aplicare.

| GreenVoid a răspuns:

Channel ca se intinde foarte bine. Daca as avea si bani sa-mi cumpar ar fi geniallaughing

Răspuns utilizator avertizat
| CachiAlama a răspuns:

Fond de ten-ul e pentru prosti