| ?! a întrebat:

Hei (:
La Zara din Mall Vitan sunt reduceri?
As vrea sa-mi cumpar un palton.
Cam cat ar costa unu de la Zara?
Ma rog, nu trebuie sa fie chiar de la Zara, de la un magazin din Mall Vitan si pretul sa fie accesibil.
-Funda-

Răspuns Câştigător
| Messyhair a răspuns:

La Zara sunt de la 200 de lei in sus.
Daca vrei poti astepta reducerile care sunt abia la anul, cand vine primavara, dar nu prea cred ca mai are rost pana atunci.

Sincer daca vrei ceva bun si de calitate dai mai mult, mai ales ca paltonul se poarta tot timpul.Doar sa-ti iei ceva mai clasic, adica simplu si doar intr-o culoare, de preferat negru.

2 răspunsuri:
| rosto a răspuns:

Nu cred ca mai sunt la zara. Sunt la altele, numai ca reducerile se aplica numai la colectia trecuta, adica la colectia primavara-vara, nu la toamna-iarna. Paltoanele sunt in colectia noua, care nu e redusa. happy

| BOGDAN a răspuns:

Depindeeeeee