| Cristinaaaaaaa a întrebat:

. Hei :* Maine trebuie sa ma trezesc foarte devreme. Si eu de obicei ma culc tarziuu, pentru ca mai repede nu am somn. As putea face ceva sa adorm acum-seara mai repede? Funda :*big grin

Răspuns Câştigător
| AyLLin a răspuns:

Fa o baie, bea un ceai si uitate cateva minute la un film.vei adormi asa mai repede.

7 răspunsuri:
| 123321998896768 a răspuns:

Buna! poti merge pe afara cu rolele, bicicleta sau mergi usor pee jos 1/2 kilometri mai poti sa bei un pahar cu ceai de tei sau orice sau un pahar cu lapte. sper ca te-am ajutat pa-pa.

| PinkPanther a răspuns:

Bea un lapte cald cu miere, sau un ceai de tei, te begi in pat si te apuci de dnumarat oitze

| 이벨 a răspuns:

Alearga putin pe afara, apoi fa un dus si pune-te imediat in pat. Sa stii ca chiar vei adormi repede.

| Luissa123 a răspuns:

Salut eu am aceiasi problema si o sa vezi ca cum incepe scoala si te trezesti mai devreme o sa adormi mai rapid. pentru seara aceasta alearga putin sau macar cateva exercitii in asa fel ca sa obosesti

| 1n3x a răspuns:

Inchizi PC-ul si te bagi in pat.
Nu-i asa ca e o idee buna?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa o baie fierbinte, inmoaiete putin... apoi baga-te in pat si gandeste-te la ziua de mari cat de mult o asteptilove struck ai sa adormi imediatsmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa cele mai grele exercitii posibile, sa vezi cum adormi, dimineata va fi posibil sa nu vrei sa te scoli, la mine merge laughing