| andreedeed5a a întrebat:

Hei,mi-am cumpărat o carcasa din silicon pentru telefon, însa nu vreau să am o simpla husa transparenta, ci ceva colorat si drăguț. Ce as putea pune sub husa ca să dea bine?

3 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Fii atenta, o prietena de a mea a facut pe o foaie de caiet simboluri, linii, zigzaguri, toate intr-o ordine, fa si tu ceva asemanator, dupa ce ai termint decupeaza in forma carcasei sau poti sa decupezi din timp si o pui acolo, sub carcasa...
Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hartie de cadouri?
Poti sa cauti pe google diy-uri pentru huse big grin

| SueZz a răspuns:

Salut,

Poti pune abtipilde pentru telefon.