| KevinAle a întrebat:

Hei! Mi-aș dori să știu daca ati avut gușă și daca ati putut scăpa de ea, dacă da, vă rog foarte mult să imi spuneți cum și în cât timp ati scăpat de ea (am 15 ani).
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Justme32 a răspuns:

E mult prea complicat pentru măsuri cu rezultate, dar poți face ceva pe moment : o tiroidă, mai cu seamă te unge cu ceva gel rece în zona gâtului tău și observă sau nu ceva. Cabinetele de specialitate funcționează. Ce poți tu face imediat e fără Pepsi, Fanta Cola și alte dulceaguri. În cazul în care consumi bere, ai sindromul de gușă cauzat de bere. Sindromul Cushings. Să sperăm că nu. Multă sănătate