| Justdoit4 a întrebat:

Hei! Pentru cei care au urmat un curs la scolile urmatoare sau au cunostinte care au fost, ce scoala de make up dupa parerea voastra este mai buna si din punct de vedere al pretului si ceea ce ofera? Intact Media Academy-Mirela Vescan, Cotimanis Show, Raluca Paraschiv, Academia de Coafor&Make up? Multumesc!

1 răspuns:
| crina0604 a răspuns:

Mama mea a fost la o scoala de make-up si stiu ca a fost f multumita...preturile acceptabile...din cate am auzit chiar f ok
Sper ca te-am ajutat si te indemn sa iei astfel de cursuri!