| anamaria82726 a întrebat:

Hei! Revin din nou cu intrebarea legata de placa de par. Deci am intrebat care este cea mai buna placa de par si m-am interesat putin. Am vazut ca sunt placi care te ajuta sa nu ti se electrizeze partul, cu ioni. De la Remington. Stiti numele exact? Gen ca sa gasesc exact modelul? Sau alte recomandari? Nu conteaza pretul, vreau sa fie buna

12 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"sa nu ti se electrizeze partul, cu ioni"

ei și ce...niște ioni colea, nu strică

| anamaria82726 explică (pentru sierra1):

Daca nu stii despre ce este vorba sau ce inseamna ioni, lasa glumele si informeaza te

| sierra1 a răspuns (pentru anamaria82726):

"ti se electrizeze partul, cu ioni"

ia luminează-ne tu cum stă treaba cu ionii și partul (sau pârțul?)

| anamaria82726 explică (pentru sierra1):

Este atat de clar ca am pus din greseala o litera in plus. Logic ca voiam sa zic parul. Nu mai face pe interesanta. Daca ai creier in capu ala iti dai seama ca am vrut sa zic parul.

| sierra1 a răspuns (pentru anamaria82726):

Nu de litera aia e vorba, e vorba de ionii ăia care-ți strică freza

| anamaria82726 explică (pentru sierra1):

Tu uiti ce zici? Ai mentionat in ambele mesaje ca am pus o litera in plus din greseala

| sierra1 a răspuns (pentru anamaria82726):

"Am vazut ca sunt placi care te ajuta sa nu ti se electrizeze partul, cu ioni"

mai citește-ți intrebarea și râzi

| anamaria82726 explică (pentru sierra1):

Da omule, am inteles. Ce e amuzant? Sunt niste placi de PĂR(lasand faptul ca am pus DIN GRESEALA o litera in plus) de la Remington cu ioni. Si ele ajuta sa nu ti se electrizeze parul

| sierra1 a răspuns:

"Pus in functiune,... elibereaza milioane de ioni la fiecare miscare, oferind un sistem dublu de ionizare, invaluind fiecare suvita cu acest tratament revolutionar"

https://clovis.ro/......r-cu-ioni/

| anamaria82726 explică (pentru sierra1):

Te ai interesat de pe internetlaughingcuvant cu cuvant, ce interesant. Dar eu am spus fix acelasi lucru doar ca nu cu cuvinte de pe net ca si tine. Daca pretinzi ca ai inteles ce am vrut sa zic de ce te iei asa? Nu pari mai desteaptalaughing

| sierra1 a răspuns (pentru anamaria82726):

"sa nu ti se electrizeze partul, cu ioni"

pe lângă subiect, anapoda chiar, nu pari a ințelege ce face scula aia

| anamaria82726 explică (pentru sierra1):

Om bun, ai repetat de o mie de ori ce am zis. Stiu foarte bine ce am zis. Si nu mai zice,, partul,, cand ti am explicat de 5 ori ca am pus din greseala o litera in plus, asa ca lasa asta. Ce puii mei nu intelegi? Ce fiinta doamne fereste. Esti insuportabila jur. Cum poti repeta de atatea ori o chestie pe care ti am explicat o?