| alinadima a întrebat:

Hei! stie cineva daca magazinul ppt ( preturi pentru tine) din Iasi din alexandru cel bun, cel de langa piata este second hand? nu am fost niciodata la el...dar am vazut pe sit-e ca au haine dragute, si suuuuuuuuuuper ieftine. este un magazin din asta normal? astept raspuns, dau si funditawinking

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Magazinele PPT sunt raspandite in toata tara si nu sunt second-hand, sunt haine ieftine(nu de foarte buna calitate), stiu ca sunt aduse din Turcia, adica nu sunt chinezarii, e ceva in genul magazinelor de 13 lei din Bucuresti.

| tuGatita a răspuns:

Am cumparat si eu din magazin PPT. Stii, unele haine sunt chiar bune si mai ales, ieftine. Nu e s.h. dar sa nu te imbraci numai cu haine de la ei ca sa arati ieftin

| Ajuttot a răspuns:

NU este second hand si poti comanda online este mult mai simplu de aici http://bit.ly/23qdgvG