| EllaHughWarner13 a întrebat:

Hei! Stie cineva de unde pot cumpara plug-uri, tapere, flesh-uri sau spirale pentru expander de ureche din constanta sau Bucuresti? tongue

Răspuns Câştigător
| 1DeadMemories a răspuns:

Eu mi-am luat de aici https://www.crazy-factory.com. Livrarea s-a facut in 10 zile, iar taxele de transport sunt mici. Merita pentru ca au preturi bune, iar calitatea e mai buna fata de ce gasesti in Romania.

BAFTA!

| EllaHughWarner13 explică (pentru 1DeadMemories):

Wow :o chiar smecher site-ul. Mersi! :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru 1DeadMemories):

Buna! Imi poti spune te rog cum ai procedat? Adica pachetul a venit prin curier sau la posta? (sper sa vezi mesajul big grin )

| 1DeadMemories a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie mi-a venit plic acasa cu posta.