| anonimm_8539 a întrebat:

Hei.stiti ce se poarta vara asta? culori, haine, accesorii?

6 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Se poarta ce iti sta bine!

| oanna_7222 a răspuns:

Se poasta stilul marinaresc

dungi de culoare albastru si alb sau negru si alb

am vazut foarte multe fete si in multe magazine

| εїз Ir εїз a răspuns:

Mai bine iti faci cont ca aproape nimeni nu o sa-ti raspunda ca nu poti sa dai fundiatahappye mai bine asa. BAFTA!

| ioaaana a răspuns:

Se poarta culorile vii, culorile neon ce amintesc de anii '80, culorile pastelate si uite aici un articol cu idei de asortare a accesoriilor la tinutele de vara http://www.divahair.ro/......le_de_vara sper ca te-am ajutat.

| TheCookie a răspuns:

Culori: verde deschis, rosu, albastru deschis, portocaliu, alb si roz
Haine: fustite lejere, bluze "gogosar", bluze stramte in talie, pantaloni scurti de blugi, tricouri stramte la maneci, maiouri cu o bretea sau fara nici o bretea...
Accesorii: multe bratari pe o mana, coliere, cercei si bratari cu scoici, o curiea care iti sta mai stramta, cercei lungi, bratara de picior...
si daca te intereseaza Incaltaminte: saboti cu platforma, opincute fara toc, sandale cu toculet

happy

| larrysukk a răspuns:

Sallz...pai vara asta se poarta culorile vii si salbatice.
deoarece vara este un anotimp viu poti purta orice tip de haine(cu care iti sta tie bine) si de orice tip de culoare
sfatul meu este sa combini multe culori. iar daca esti o fashionista si vrei sa fi in trend poarta haine rosii(rosul este foarte la moda acum)si cu accesorii metalizate(cercei rotunzi si cat se poate de mari, muuuulte bratari, inele, lanturi etc)si iti garantez ca nu vei trece neobservata!
succeswinking