| varcopisicul a întrebat:

Hei! Știe cineva un salon de păr bun în Iași?

16 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu, doar de păr rău.

| Sophieka a răspuns (pentru mihai69):

Imi place constatarea ta si raspunsul! Amuzant!

| varcopisicul explică (pentru mihai69):

Mă refeream la un salon bun, dar aiaie : ))

| darrio2007 a răspuns (pentru varcopisicul):

Se pare că până acum ai primit aiaie.

| varcopisicul explică (pentru darrio2007):

Ai cumva dispoziția de a răspunde la întrebare sau doar să te aflii în treabă? : ))

| darrio2007 a răspuns (pentru varcopisicul):

Hai sa-ti raspund.
Nu am auzit de saloane de păr bun.
Ci de saloane bune de infrumusetare.
Daca nu ai inteles nimic din ironia de la primul meu raspuns, aiae.

| varcopisicul explică (pentru darrio2007):

Nici nu știu de ce ți-ai dat câteva secunde din viață să-mi răspunzi cu efectiv nimic : )) salon bun de păr sau salon de păr bun, aceeași chestie, fiecare citește cum vrea. LOL nimeni nu mi-a răspuns, cu toate că s-a înțeles întrebarea, toți vreți să vă dați deștepți laughing) Mergeți doamne pe Brainly și luați-vă de ceilalți

| darrio2007 a răspuns (pentru varcopisicul):

Du-te tu acolo. Dovada ca toti am fost ironici.

| varcopisicul explică (pentru darrio2007):

Da, și ați fost total nefolositori qwq nimeni n-a răspuns pe bune, nici nu știu de ce mai stați pe site : ))

| darrio2007 a răspuns (pentru varcopisicul):

De 13 ani pe aici nu esti primul user care imi spune asta. Dovada ca cel care intreaba nu are logică in gandire.

| varcopisicul explică (pentru darrio2007):

Nu lol, dovadă că ai o problemă de 13 ani și încă nu ai rezolvat-o.

| darrio2007 a răspuns (pentru varcopisicul):

Rezolva tu, atunci cand formulezi o intrebare. Eu m-am descurcat si ma voi descurca si pe viitor.

| Sophieka a răspuns:

Nicio recomandare nu se aplica tuturor... Nu exista un salon / doctor / stilist / instructor / profesor care sa rezoneze foarte bine sau sa fie bun pentru fiecare persoana in parte.

Parerile sunt diferite mereu in orice si despre oricine.

Cauta pe Facebook si vezi unde simti ca rezonezi, si mergi acolo.

| varcopisicul explică (pentru Sophieka):

Știu că nu se aplică, opinii diferite blabla dar fix de asta întreb, să aud chestii diferite și să-mi fac opinii, dar în fine, mersi

| Sophieka a răspuns (pentru varcopisicul):

Vezi si pe google la recenzii

| varcopisicul explică (pentru Sophieka):

Haha, ce amuzant! Vin aici pentru ajutor și lumea mă trimite în altă parte, sweet. De parcă te-am întrebat pe tine în mod special lol. mersi de nimic