| Kate578 a întrebat:

Hei! Știți unde aș putea să îmi fac niște piercing-uri în Piatra Neamț? Aș vrea o recomandare bazată pe propria experiență pentru că în principal caut un artist priceput în care pot să am încredere. Nu aș vrea să mi se infecteze piercing-ul sau să am alte neplăceri.

1 răspuns:
| Dismally a răspuns:

Cand imi pusesm eu, era un magazin aproape de scoala 3, dar probabil nu mai exista. Daca vrei sa nu se infecteze iti recomand pircing din aur, cel putin in prima perioada, pe urma il poti schimba.