| CarlyXlove002 a întrebat:

Acum o saptamana, mi-am lipit niste tipsuri, mi le-am dat jos si a ramas lipici. Am incercat cu acetona dar nu merge! Cum sa imi dau jos lipiciul de pe unghii? FUNDA :X

Răspuns Câştigător
| MagicButerfly a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci sa dai drumul la robinet pe apa calda sa iei sapun si sa freci bine bine cu o periuta asa lipiciul se va lua. Sper ca te-am ajutat Funda?

1 răspuns:
| SaschaM a răspuns:

Cu metoda cu folia de aluminiu explicata aici la punctul 2 http://mypsychonails.blogspot.ro/......olish.html