| foreveryoung10 a întrebat:

happy Am 13 ani si de cand ma stiu imi rod unghiile ...sau cel putin mi le-am ros happy Am cam terminat cu rosul unghiilor de o saptamana,cred. Oricum, cum as putea sa le fac sa creasca mai repede? adica in primele zile cresteau mai repede iar acum nici nu stiu daca mai creschappy Ceva "tratamente" naturiste? M-am dat si cu un lac pentru intarirea unghiilor...ma poate ajuta? Fundita :*

1 răspuns:
| SqKdrii a răspuns:

Poti incerca niste produse de la Avon daca vrei. O prietena de a mea a folosit si a dat rezultate