| CristinaElena96 a întrebat:

Am auzit de epilarea cu zahar, e buna? Adica voi fetelor o folositi si da rezultate? Eu am incercat cu crema depilatoare si ma irit foarte tare(pe picioare) apar niste bubite rosii si nu stiu ce sa mai incerc!

Răspuns Câştigător
| Cualpco a răspuns:

Pai da poti incerca epilarea cu zahar.
probabil te-ai iritat pentru ca aceasta contine un ingredient care iti afecteaza pielea

2 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Nu am incercat, desi ma tenteaza. Am inteles ca este o modalitate buna de epilare. Insa, mai intai aplica pe o suprafata mica, poate esti mai sensibila si o sa te iriti si de la ceara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Da,intr-adevar,este o metoda foarte buna.
Incearc-o.
Te pup!