| anonim_4396 a întrebat:

HEI TPU! Am cautat pe foarte multe site-uri un costum de baie cu maneci lungi, dar sunt foarte rare aceste modele sau sunt dintr-o piesa.As vrea unul din doua piese cu maneca lunga, iar materialul sa nu fie transparent.Imi puteti sugera site-uri de costum de baie?(Am gasit unul la 300 de lei, dar as vrea un pret mai rezonabil). Multumesc anticipat happy

9 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

"costum de baie cu maneci lungi"
esti moron... asta vreau sa spun, mormon, amish, islam / in orice secta sau te-ai nascut in 1814, toamna?

| Mihaella49822 a răspuns (pentru Zuzu1991):

E posibil ca tu te-ai nascut in 1814 toamna, ca pe atunci nu ai auzit ca unii oameni isi fac anumite interventii cu laser si trebuie sa fereasca acea zona de caldura tot timpul verii!

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Mihaella49822):

De CALDURA?!?
pai costumul de baie tine de cald tongue

| NunuNini a răspuns:

Costum de baie cu maneca lunga? Ce sens are?

| Gabriela19loredana77 a răspuns (pentru NunuNini):

Oamenii ce fac sărfing poartă așa ceva

| NunuNini a răspuns (pentru Gabriela19loredana77):

Alea sunt costume speciale, nu ce vrea ea.

| Alexia1208 a răspuns:

Hei! Am găsit ceva dar nu știu dacă la asta te referi sau dacă este pe placul tău
https://m.lightinthebox.com/......27971.html

| Mihaella49822 a răspuns (pentru Alexia1208):

Pe acesta l-am gasit si eu,chiar este pe placul meu, dar nu prea stiu cum este acest site, am inteles ca hainele provin din China, si nu stiu cat de calitative sunt, sau sa fie diferit de ce comand eu.

| Alexia1208 a răspuns (pentru Mihaella49822):

Îți poți cumpăra materialul și culoarea dorită și mergi la o croitoreasă sa îl facă exact pe mărimea și cerințele tale. O sa ieși mai ieftin.