| xcoockie a întrebat:

Hei TPU, am facut ceva nebunesc, am avut parul pana la fund, si i-am spus celei mai bune prietene ca as vrea sa ma tund scurt pana mai sus de urechi si mi-a spus ca fetele trebuie sa aiba parul lung, si nu e adevarat si cand am venit acasa, am luat o foarfeca si l-am taiat pana la umeri, iar mama cand a venit mi-a spus ca o sa merg sa ma tund, si nu stiu cum sa ma tund avand in vedere faptul ca il am pana la umeri acum, dupa ce m-am tuns singura, eu as vrea sa ma tund cu masina mai scurt de urechi pentru ca parul meu sa se regenereze, pentru ca e foarte deteliorat, si am fata ovala, si as vrea sa imi dati niste site-uri cu poze cu tunsori mai scurte de urechi, adica baietesti, plsss, am nevoie de ajutor!

5 răspunsuri:
| SMaricel a răspuns:

Eu sunt baiat si cred ca iti va sta bine ca parul scurt. iata aici cateva tunsori de fete cu parul scurt http://www.lyla.ro/tunsori/showArticol.php?articol=Tunsori-par-scurt-femei
pa pa