| Annll a întrebat:

Am nevoie de un sfat... Vreau sa ma vopsesc si nu stiu ce culoare mi s-ar potrivi. Este prima data cand ma vopsesc, parul meu natural este saten mai inchis, am fata rotunda, tenul deschis si ochii caprui. Ce culoare m-ati sfatui sa ma vopsesc?
Multumesc!

2 răspunsuri:
| NoName2 a răspuns:

Ai putea sa incerci un roscat pentru ca ai tenul deschis, dar nu stiu exact daca ti-as sta bine, deoarece ai ochii caprui. Parul roscat de obicei este pentru ochi verzi sau albastri.

| Antonicuta4 a răspuns:

Pai in primul rand nu te vopsi blonda sau orice culoare deschisa fiindca e foarte poosibil sa nu prina vopseaua fiindca ai par inchis la culoare incearca sa te vopsti un saten mai deschis ca acum caree sa prina si apoi poti largi putin gama de culori! Iti sugerez roscat mai inchis sau brunet