| ginadr a întrebat:

Hei TPU am si eu o intrebare stiti vreo firma de hanie la care pot fi reprezentat (cu catalog si cu termenul acela de plata dupa cateva zile de la ridicarea comenzii )? geo oriflame sau avon

Răspuns Câştigător
| kissyou a răspuns:

Infinity,dar nu sunt doar haine gasesti orice.Este ca un supermarket doar ca este totul intr-un catalog:*

| ginadr explică (pentru kissyou):

Si ai un termen de plata?

| kissyou a răspuns (pentru ginadr):

Da,mi se pare ca trebuie sa platesti inainte sa faci urmatoare comanda, dar oricum o sa-ti explice mai biod persoana la care te inscri ca reprezentant

| Avon053 a răspuns (pentru ginadr):

Buna,da ai 18 zile, suna-ma ca sa iti spun mai multe chiar astazi, nu te inscrie pe site pentru ca acolo nu pot sa te inscriubla mine si nu iti pot da cadoul la prima comanda te astept suna-ma la 0735856209.

7 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Nu exista asa ceva din cate stiu eu. Avon e o treaba, hainele sunt o alta treaba sad

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Încercă la Avon,
http://www.catalog-avon.ro/......t-avon.php
Toate cele bune.

| Avon053 a răspuns:

Poti vinde cosmetice d la avon si imi sunt si genti, bijuter, chai si haine de ex luna aceasta este o rochie care se transforma in 5 forme adica cu maneca,fara, cu decolteu, fara, etc, si in plus castigi si bani si cadouri daca esti tentata sau vrei sa afli mai multe suna-ma la 0735856209 si o sa te ajut.O seara placuta.

| rose21 a răspuns:

Nu cred ca exista... Avon si Oriflame au cosmetice.