| LoveYou_6409 a întrebat:

As dori niste sugestii de rochii pentru banchetu clasei a 8`abig grin. Ce rochie credeti ca mi`s-ar potrivi? Sunt foarte inalta, dar si un pic mai plinuta... funditabatting eyelashespentru. cele mai bune sugestiihee hee.

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| smileforme_3045 a răspuns:

Buna,stiu o croitoreasa din Timisoara foarte buna care iti face orice rochie vrei, eu i-am zis sa imi faca rochia Andreei Mantea de la revelion, ai fi superba in ea.plus ca esti inaltahappy uita-te la model:X

| YOopGirl a răspuns:

Sper sa iti fiu de folos. Daca zici ca esti un pic mai plinuta, mai ales ca acum este ceva mai cald afara ar trebui sa iti iei o rochie de vual este foarte frumoasa si usoara si nu o sa isi dea seama nimeni ca esti plinuta deoarece aceste rochii au rolul de a ascunde asta.Plz fundabig grin:X?>

| alinabud a răspuns:

Buna,parerea mea este ca ti s-ar potrivi o rochita stil babydoll, eu auduc haine din strainatate si am momentan cateva modele de rochite(pretul este accesibil)daca te intereseaza trm adresa ta de mess sa iti trm poze.

| Madalina_1777 a răspuns:

Hey! Eu te sfatuiesc sa iti iei o rochie simpla, fara prea multe sclipiciuri si paiete. Daca nu gasesti o rochie care sa iti placa, iti poti lua o fusta tip gogosar cu talie inalta si un maieu simplu. Niste papuci cu toc, si un machiaj simplu (fara albastru si verde la ochi si fara ruj foarte intens pe buze). Sper ca ti'am fost de ajutor :*