| Laurentiujr a întrebat:

Hei TPU, aș dori și eu să vă întreb: am vorbit cu un domn respectiv și o să mă duc săptămâna aceasta care vine la un salon (mai puțin de 400m de casa mea), deci aproape.

Aș vrea să vă întreb dacă îmi trebuie obligatoriu un cercel medicinal sau unul de aur? Sunt dispus să plătesc până la 150 lei pe manoperă.
Faza este că nu prea găsesc cercel medicinal. Nici în Sun Plaza, unde este un magazin de bijuterii nu au și nici la farmacie. Ce ar trebui să fac?

1 răspuns:
| MarlaMia a răspuns:

Eu stiu ca cercei medicinali au bijuteriile care fac gauri in urechi. Poate nu vand daca nu faci la ei.