| Panada56 a întrebat:

Hei Tpu..azi am fâcut nişte exerciţii pentru un fund mai "bombat".dar am obsevat că am mai slăbit un kilogram! Eu nu vreau să slăbesc ci vreau să mă îngraş! Spuneţi nişte metode în care m-aș putea îngrăşa şi să şi am masa musculară..eu nu vreau să acumule grăsime propriu-zis..ci vreau să am masa musculară..adică picioare şi un fund mai"bombat"! Dau funda pentru cel eficient râspuns!

2 răspunsuri:
| danut a răspuns:

Daca mananci "sanatos" toata grasimea se pune pe BURTA si pe solduri, nu pe fund, acolo se fac implanturi in general dar o femeie cu un fund pronuntat si iept generos arata ca necuratu gol, v-au prostit tigani.

| Totenn a răspuns:

Nu e asa usor. trebuie sa mananci mai mult ca sa pui pe tine masa musculara, vei pune si grasime dar dupa mananci mai putin si dai jos grasimea pana esti multumita
Mananca mai mult timp de cateva luni si apoi mananci mai putin, repeti asta pana obtii corpul dorit.